Yeni harita Subzero geliyor!

CS:Go Mehmet Atagul

Uzun zamandır konuşulan ve Reddit üzerinde ciddi tartışmaların döndüğü, özellikle geliştiricilerin de bu tartışmalara katılması ile işlerin hızlandırıldığını düşündüğümüz mutlu haberi sonunda aldık. Yayınlanan bir video ile CS'nin yeni haritası "de_subzero"nun çıkış tarihi netleşmekle kalmadı, aynı zamanda video bir çok CS oyuncusunu oldukça heyecanlandırdı. Santorini haritasının yaratıcısı ve Cache'in ortak yaratıcılarından olan Shawn "FMPONE" Snelling'in tasarladığı Subzero'nun workshop çıkış tarihi 3 Mart 2018 olarak duyuruldu.

Buzlu kış iklimi üzerine tasarlanan haritada özellikle eski CS 1.6'dan aşina olduğumuz terörist modelleri dikkat çekti. Bir Iceworld olabilir mi bilemiyoruz ancak hem Steam hem de sosyal medya üzerinde oy kullanan oyuncuların genelinin olumlu oy verdiğini göz önünde bulundurunca, harita şimdiden oldukça popüler. Daha sneaky, daha kanser bir oyun tarzı ile rakiplerinizin arkasından dolaşabileceğiniz dar koridorlar ve hiç beklenmeyen zamanlarda sürpriz yapabileceğiniz ilginç boost noktalarının bulunduğu Subzero için nefeslerimizi tutup videoyu izliyoruz:

Özlediğim 1.6 T karakterlerini görmek benim bu haritaya aşık olma yolunda bürük bir adım atmama vesile oldu, hala bir çok detay eksik ancak güzel bir çalışma ile ciddi anlamda fark yaratabilecek hatta dust 2'nin önüne geçebilecek bir harita olduğunu düşünüyorum.  Henüz hangi takımın daha avantajlı olduğu ya da ilginç trickler gibi konular üzerinde durmak için çok erken ancak ilk önceliğim uzun bir keşif yaptıkdan hemen sonra tüm tecrübelerimi siz sevgili Gamer People ailesi ile paylaşmak olacak.

Önceki Haber

Barracuda Şampiyonu Dark Passage!

Sonraki Haber

Valve oyun içi ticareti kökten değiştirecek bir karara imza attı